Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP automatával, tudok felrakn...

OTP automatával, tudok felrakni pénzt a kártyámra? ha igen akkor azt a felrakott pénzt, egybôl le is tudom venni? (Például felváltva?)

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Már az előző kérdésednél is elpofáztam hogy a bankautómata nem pénzváltó gép.


Vannak olyan atm-ek ahol befizetés is lehetséges, de nem mindegyik ilyen. A befizetésnek pedig lehet átfutási ideje, és nem mindegyik gépnél választhatod meg hogy milyen címletekben adja ki a pénzt.

2020. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel szerintem menj be egy fiókba.

Nekem rendszerint az volt, hogy befizettem az automatába és utána tudtam fizetni, illetve meg is jelent az appban a befizetés de soha nem jutott eszembe kivenni azt. Minek van akkor kártyád, ha nem akarsz azzal fizetni?😅

2020. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Tisztelt OTP ügyfél!


Kérem hívja a (06 1) 3 666 666 vagy saját mobil hálózaton

a +36 20/30/70 3 666 666 számokon. Gyors, pontos, megbízható információval tudnak szolgálni.

2020. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Menj el a teszkóba, vegyél egy rágót és fizess 20 ezressel az önkiszolgálóban, ha már ennyire ötlettelen vagy...
2020. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A befizetős automatánál azonnal megjelenik a számlán a pénz, és ezeknél tudsz címletet választani felvétnél.
2020. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vannak munkahelyek ahol kézpénzzel fizetnek, nem számlára. (például temetkezés) de meg akarom tartani a kártyámat még ha nem is megy rá pénz mert kitudja, a késôbbiekben jó lehet.


De tényleg vannak olyan ATM-ek amibe be tudom rakni a pénzt hogy feltegyek a kártyámra és utána azt le tudom venni?

2020. okt. 10. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

"Az OTP-nek egészen elképesztően sok, közel 2000 ATM-je van országszerte, amelyekből 222 készpénz befizetésre is alkalmas - ráadásul ezek mind azonnal jóváírják a befizetést. "

Keress rá neten a közeledben lévő olyan automatára, amelyik befizetős.

2020. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Két különböző dologról írsz.

Egyrészt, címletet szeretnél váltani. AZ OTP ATM-eknél nem tudsz címletet választani, azt csak Erste ATM-eknél lehet. Címletet célszerű postán váltani: egy alkalommal legfeljebb 200-ezer Ft értékben összesen legfeljebb 10 db 20-ezres és 10-ezres (lehet vegyes is) váltható összesen legfeljebb 30 darab 10-ezres, 5-ezres, 2-ezres, ezres, 500-as címletre (lehet vegyes is), ingyen. Te szabod meg mennyit és milyen címletekre akarsz váltani.

Másrészt, befizetni szeretnél a számládra, mert meg akarod tartani. Azt megteheted befizetős OTP ATM-nél. A befizetés azonnal megjelenik a számlán. (Nem a kártyára fizetsz, a kártyán nincs pénz, a pénz a kártyához tartozó számlán van; a kártya csak hozzáfér a számlához.)

2020. okt. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!