Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ilyenkor mi a következő lépés?

Ilyenkor mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Letiltottam a kártyámat, mert egy idegen oldal sok eurót vett le róla és mínuszba lett a kártyám. És ilyenkor ha letiltottam utána mit kell tennem? Ha mínuszba voltam azt a pénzt be kell fizetnem a bankba? Vagy csinálnak másik kártyát és azt tetszik mínuszba hogy ha jön rá utalás akkor feltöltődik?

2020. okt. 10. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kártyát "teszik" mínuszba, Hihetetlen, hogy minden héten van aki azt hiszi, hogy a kártyáján van a pénz. A számlád van mínuszban, azt kell min. 0-ra kihoznod. Vagy befiztesz, vagy amikor kapsz pénzt a számlára, akkor abból levonja a bank a tartozást. De jobban jársz ha minél hamarabb befizeted a tartozást, mert kamatozik.
2020. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha letiltottam a kártyám és másikat adnak attól ugyan az a számlaszám marad?
2020. okt. 10. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2020. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Jelentened kellene a banknak a csalást, hátha visszaadják a pénzt.
2020. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Letiltottam a kártyámat, mert egy idegen oldal sok eurót vett le róla és mínuszba lett a kártyám"


Jártál azon az idegen oldalon?

Társkereső oldal vagy játékos?

Nem lehet, hogy előfizettél valamire, csak nem értetted, mert idegen nyelven volt?


Menj be a számlavezető bankodba és mondd el a történetet és csináltass új kártyát. Az új kártya adatait nem add meg senkinek, hanem csináltass hozzá virtuális bankkártyát, webkártyát. Ehhez tartozik egy számlasz, amire annyi pénzt tudsz utalni, amennyiért vásárolni akarsz, így nem tudnak a valós bankszámládról pénzt levonni.

2020. okt. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De ha letiltottam a kártyám és másikat adnak attól ugyan az a számlaszám marad?"


Igen, a bankszámlaszámod ugyanaz marad, hiszen a kártyád adatait szerezték meg valahogyan, nem a számlaszámodat.

Az új bankkártya száma más lesz, a bankszámlaszám marad.

2020. okt. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!