Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szevasztok! 180 ezer nettó.24....

Szevasztok! 180 ezer nettó.24. év. Több mint egyéves munkaviszony, mobilelérhetőség, nőtlen, és megannyi kérdédre pozizív válasz. És akkor most jön a kérdés: 700. 000 Ft -ot szeretnék felvenni max.5 évre. Eddig 5 bank mondott NEM-t!?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

A bankokat nemigen érdeklik ezekre a kérdésekre a válaszaid.


Milyen ingatlanra tehetnek jelzálogot a tartozás fejében?

Erre adj pozitiv választ, aztán lesz pénz.

2010. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Jól mondja az első.

Én sem látom sem a fedezetet (ingatlan), sem a kezest...

2010. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom személyi kölcsönt szerettél volna felvenni. A legtöbb bankban (igaz ez nincs hivatalosan közzétéve), 25 év a korhatár, ezért az összes többi adatod bármennyire jó, elutasítanak.


Melyik bankok utasítottak el?

Folyószámlára kapod a bért?

Mennyi idős a munkaviszonyod?


egy hiteltanácsadó

2010. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nos ingatlan fedezet nincs.

Kezes sincs.

De koszos 700 000 Ft-ról van szó nem milliókról.

Egyébként mindenhol van egy olyan kategória:

Ingatlan fedezet, és kezes nélküli személyi hitel.......

2010. aug. 10. 11:39
 5/14 A kérdező kommentje:

Az első "válaszra" reagálnék.

Én normálisan kérdeztem, arrogáns, lekezelő komment nem érdekel, mert még a nevét is elrejti.

De van ingatlan !! A Tiéd !!!!

2010. aug. 10. 14:59
 6/14 anonim ***** válasza:

180 nettóból 700-at bő fél év alatt össze ILLIK tudni spórolni.


Gondolom van már tartozásod.


Normális munkahely is ad 2-3 havi fizetéselőleget.

2010. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia

Az első vagyok.

Ha úgy érezted, hogy arrogáns és lekezelő a válaszom, akkor elnézést kérek, nem annak szántam. Újra elolvasra sem tudom mi benne a lekezelő. Attól, hogy neked nem tetszik, még teljesen korrekt választ adtam a kérdésedre. Sajnálom, hogy nincs felajálnhatő ingatlanod, de attól még igaz, amit leirtam.

Aki mást mond neked, mint amit leirtam, az hazudik.

Banktól ma már nem fogsz kezes vagy fedezet nélkül pénzt kapni. Akitől meg majd esetleg kapni fogsz, nem kéne elfogadnod.


Ismételten elnézést az első válaszért, és mostmár ezért is.

Ezt sem érzem lekezelőnek

2010. aug. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, tájékozatlan vagy. Nem szerencsés, hogy tanácsot adsz és azt állítod, hazudik, aki mást mond, mint Te.


Azok a normál kereskedelmi bankok, akik eddig is adtak ingatlan fedezet nélküli személyi kölcsönt, azok most is adnak. (Csak pár bank nem foglalkozik ilyen típusú hiteltermékekkel, pl az AXA, de ők a válság előtt sem adtak, csak ingatlan fedezetes hitelt). Régen is viszonylag szigorú feltételekkel lehetett ilyen hitelt kapni, mint ahogy ma is, a kamata is 2-3x magasabb, mint a jelzálog hiteleké, mert a bank ráteszi az alapkamatra a kockázati felárat, de ettől még ezek a hitelek elérhetők bárki számára, aki megfelel a feltételeknek adóstárs és ingatlan fedezet nélkül is.


(A Providentet és a hasonló típusú pénzintézeteket én is messze elkerülöm, velük semmiféle kapcsolatom nincs.)


egy hiteltanácsadó

2010. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor Te biztos konkrét választ is fogsz adni neki, melyik bankhoz forduljon.

Itt a lehetőség.


Egyébként pedig a Provident tipusú cégek mellett, még a hiteltenácsadóktól mentse meg Őt az isten.

2010. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, én egészen biztos, hogy konkrét választ tudok neki adni és hasznos tanácsot is.


Az utolsó megjegyzésedhez is csak azt tudom hozzáfűzni, hogy ezen a téren is eléggé tájékozatlan vagy.

2010. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!