Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szevasztok! 180 ezer nettó.24....

Szevasztok! 180 ezer nettó.24. év. Több mint egyéves munkaviszony, mobilelérhetőség, nőtlen, és megannyi kérdédre pozizív válasz. És akkor most jön a kérdés: 700. 000 Ft -ot szeretnék felvenni max.5 évre. Eddig 5 bank mondott NEM-t!?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

OK


sok sikert mindkettőtöknek

2010. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Banki ügyintézőként én havonta több hitelt is folyósítok kezes és fedezet nélkül, tehát az nem igaz, hogy nem lehet.Csak szigorú a hitelbírálat.

Tippeim, hogy miért utasítanak el:

- KHR (BÁR) ?

- tartozás, késedelmi kamat terhelés a telefon/közüzemi számládon ?

- valamilyen csúnya dolgot csináltál (pl. megalapozatlan bankkártya-reklamáció) bármely banknál?

- a statisztikák azt mutatják, hogy a korodbeliek nem nagyon szeretnek fizetni...

-180e nettóból már lehetne spórolt pénzed, ebből a banknak az következik, hogy nem vagy előrelátó és szórod a pénzt.

Ennyi ötletem van.

2010. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Háromhavi keresetigazolással otp-nél vett fel a családom hitelt passziv bárosként.Adostárs és kezes nélkül 960000-at.Nemtudom hogy sikerült,de szerintem a jó hozzáértő ügyvédnönek köszönhetően.Ha,rendesen elmondod a gondod és rendes okos ügyes ügyvédet fogsz ki akkor sikerülhet.Ja és a keresetigazolás csak netto 170000-et igazoltak.Bocsánat hogy idekotyogtam.
2021. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok számlákon nemlehet tartozás sem banki elmaradás ahova a fizetésed megy.Egyébként ha rendes vagy akkor ök is probálnak segiteni.
2021. ápr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!