Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CSOK Kevesebb az értékbecslés...

CSOK Kevesebb az értékbecslés mint a vételár?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy házat. Megírtuk az adásvételit. 12millió ft. 10.570eFt-ot el is utaltuk, a maradékra a CSOK-ot szeretnénk igénybe venni.

Voltunk is a bankba, az értékbecslő már 2 hete volt is kinn.

Ma egy hiánypótlás miatt mentem a bankba, az ügyintézőt megkérdeztem mennyire becsülték fel. 11.900.000ft-ra.

100.000ft-al kevesebbre, mint az adásvételi összege.

Emiatt elutasíthatják? Minden más feltételnek megfelelünk.

Az ügyintéző annyit mondott, nem ő bírál, nem tud mit mondani.


2020. okt. 12. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Annyit hozzátennék, hitelre nem volt szükségünk, a vételárat önerőből kifizettük (kivéve a csok-részt)

1 fiunk már van, illetve 7hetes terhes vagyok. 1.430.000ftot kapnánk ugye a 2 gyerekre.

2020. okt. 12. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt elutasítják.
2020. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogják emiatt elutasítani. Nem piaci lakáshitelt igényeltetek, így nem hinném, hogy gond lesz ebből. :)
2020. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma hivtak, megkapjuk. Holnap megyünk aláirni :)
2020. okt. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!