Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal fizetéshez miért kell...

Paypal fizetéshez miért kell bankártya/bankszámla?

Figyelt kérdés

Nagy "sportfogadói" énem előtört, gondoltam feltöltök kemény 1000ft(:D)-ot, hogy szórakozzak egy kicsit. Paypallal szeretnék befizetni, viszont ahhoz hozzákell adni bankszámlát, vagy kártyát. Megtettem, sikerült is feltölteni, és paypal egyenlegről vonta le szóval nincs baj, csak nem értem, hogy ha paypalról fizetek, paypal egyenlegről, akkor erre miért van szükség?

Ha vki tudja, és le is írja, Neki nagyon köszönöm. :)



2020. okt. 14. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a pénzmosás elleni törvényekkel lehet kapcsolatban. A számla és a kártya hozzáadásával igazolod, hogy te az vagy, akinek a regisztráció során mondtad magad.
2020. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Reszben igaza van az egyesnek.


Masreszt a ppt a vilagon a legtobben ugy használják hogy nem feltoltik a az egyenleguket, hanem hozzaaadjak a kartyajukat vagy bankszamlaszamukat es onnan fizetnek olyan helyeken ahol a pp elerheto.


Ez egyreszt azert jo mert a pp kozbeiktatasaval lehet reklamaciot beadni ha a vett arud nem jon meg, nem megfelelő. Viszont ha kihagyod a ppt a vásárlás soran akkor egy csalas eseteben nehezebb dolgod van.



Amugy az egyetlen oldal ahol ppt is elfogadnak gamblingre az a tippmixpro. Miert nem a bankkartyaddal toltod fel kozvetlen?

2020. okt. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tippmixpro-ra töltöttem fel, csak amíg nem csatoltam számlát vagy kártyát pp-hez, addig nem engedte. Miután ezt megtettem már engedte is, és ezt nem értettem,h miért volt erre szükség, hisz pp egyenlegről ment a dolog... :D
2020. okt. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!