Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi vállalkozásom bankügy...

Külföldi vállalkozásom bankügyeit tudom itthonról intézni? Például pénz felvétel és befizetés.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nincs és nem is lesz bankszámlám Magyarországon, de szeretnék pénzt befizetni, ill. pénzt kivenni a cégem számlájáról. Bankkártyával, vagy az ottani bank Magyarországi fiókjánál személyesen gondoltam.

2020. okt. 20. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha van magyarországi bankfiók akkor mindent tudsz intézni, ez a lényege a hálózatnak.
2020. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol be tudsz menni egy bankba és átutalni valakinek (akár a saját céges számládra) pénzt, ugyanígy bankkártyával fel tudsz venni pénzt automatából, nem kell, hogy az ottani bank Magyaro-i bankfiókja legyen, sőt. Az osztrák Sparkasse és a magyar Erste hiába tartozik ugyanahoz a társasághoz, semmi közük egymáshoz, a magyar Erste-ben nem látják a te osztrák bankszámládat, a román OTP-nél nem tudod a magyar OTP-nél vezetett számlád ügyeit intézni, stb.
2020. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, ha elsőként butaságot mondtam.
2020. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznos volt! :)
2020. okt. 21. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!