Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » HItelt vennék fel és most jár...

HItelt vennék fel és most jár le a próbaidőm?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1-jével kezdtem el szerződés szerint a cégnél munkáimat.


1.) Most jár le a szerződsében szereplő próbaidőm, azonban szeptemberben más lett cégen belül a munkám. A próbaidő újra indult? Ott jelenleg épp tanulom a mostani munkakör feladatának teljesítéséhez szükséges tudás.


2.) Miért fontos? Sajnos anyagi okok miatt vennék fel Cofidis személyi kölcsönt. Elméletben 19 évesen min 160E-es nettóval megfelelnék minden elvárásnak csak ettől az egytől félek, hogy a próbaidő minek fog számítani. Hiába lenne 3hónap munkaviszonyom ha próbaidőn tarthatnak.



2020. okt. 27. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem indul újra a próbaidő, csak ha új szerződést adnak új dátummal. Szóval ha áthelyeznek, akkor általában nem szoktak ezen variálni.

Nem tudom mennyi volt megadva próbaidőnek, de ha az lejár, már tényleg "rendes" dolgozónak számítasz. Amúgy kérnek majd munkáltatói igazolást, azon fel kell majd tüntetniük, hogy próbaidős vagy-e vagy sem.

2020. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem indul újra, mehetsz hitelért. Annyi tanács inkább, hogy gondold még át ezt a személyi kölcsönös dolgot.
2020. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
160 nettóval én alapsoan átgondolnám a hitelt.
2020. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!