Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felbonthatják a szerződést ha...

Felbonthatják a szerződést ha fizetem rendesen?

Figyelt kérdés
Az egyik hazai banknál van X mennyiségű hitelem. Nem fizettem ezért behajtócéghez került a dolog. Velük megegyeztem és immár 4. hónapja időben fizetek nekik. Nem volt semmi gondd egyszercsak kaptam ajánlottan egy levelet hogy a bank ( nem a behajtócég) felmondja a szerződésem és fizessem ki egybe az egészet.... Most akkor ez hogy van? Nem a behajtócégnek kell fizetnem? ... Elég összevisszának tűnik egyenlőre. Vki tud ötletet adni hogy ienkor mivan? Vagy mi lehet?
2010. aug. 10. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
felbonthatják, a behajtócégnek csak a tartozást fizeted, a banknak meg nem fizettél
2010. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre itt senki nem fog tudni neked választ adni, hiába teszed ki naponta.

Egymillió dolog ismerete, plusz hozzáértés nelkül ez nem megy.


A kérdésedből látszik hogy nem nagyon engedheted meg magadnak, ennek ellenére csak azt tudom javasolni, hogy fordulj egy ügyvédhez.

Jól sehogy nem fogsz kijönni belőle. Ez szomorú, de nem tudok mást mondani.

2010. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak szerződést bontani, ha három hónapnál több, a minimálbért meghaladó elmaradásod van. Mivel mint mondod, negyedik hónapja vagy a behajtócégnél, ez már letelt. Ha kipengetted volna nekik egybe a tartozásodat, akkor valószínűleg nem bontják fel, dehát nem ezt tetted.
2010. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy olyan, hogy BANKI HITELKÁROSULTAK EGYESÜLETE.

Ott ingyenesen kaphatsz jogi tanácsot szakemberektől.


Itt találod meg őket.

[link]

2010. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!