Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő mire kiállítanak...

Mennyi idő mire kiállítanak az OTP-nél egy webkártyát?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken (nov 6) igényeltem meg, 4 nap múlva nagy nehezen meg is jelent a webkártya számla a netbankban, de ha le akarom kérdezni a kártyaadatokat, akkor nem találhatók.

Tényleg ennyire borzasztóan nehéz kiállítani egy kártyát, ami fizikailag nem is létezik?


2020. nov. 15. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Igazából egy ilyen kártya kiállítása egy másodperc töredékébe sem telik, de sajnos a magyar bankok, különösen az OTP, nagyon nagy kínt lát ebben. Egy webkártya az OTP-nél ugyanannyi idő, mint egy fizikai kártya. Még akkor is, ha fizikailag nem gyártják le.

Regisztrálj egy Revolut fiókot, ott max. 30 perc alatt megvan a regisztráció. Ráadásul nemcsak fix webkártyát kapsz, hanem van eldobható is, aminek minden vásárlásnál megújulnak az adatai.

2020. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

A webkártyát is meg kell keletkeztetni a nemzetközi kártyatársaság rendszerében. Tehát nem csak az OTP-n múlik.


Viszont amikor még OTP-s voltam és én igényeltem, emlékszem, hogy sokkal gyorsabban meg volt mint amit te írsz. Pedig azóta évek teltek el.

Valami nem stimmel.


A Revolut az nem bank. A kérdező bankról beszél, ráadásul az OTP-t akarja használni, nem mást. Amit javasolsz nem passzol a kérdéshez.

2020. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!