Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank hany millio ft keszpenz...

A bank hany millio ft keszpenzbefizetesnel jelenti a tranzakciot a NAVnak ? (Sajat szamlara torteno befizetes)

Figyelt kérdés
Es hany millio ft feletti atutalast jelentenek a NAVnak ?
2020. nov. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem jelentgetnek csak ugy. Pénzmosási protokoll van javarészt a neten fellelhető miből áll. Ha bemész befizetsz 10 milliót max megkerdik hogy honnan van. De néha nem. A választol és kedvtol függ hogy jelentik vagy tovább nyomoznak vagy semmi.


Ha utalsz országon belul senkit se érdekel mert mindkét fél ellenőrzött túlkeppen nincs ok nézegetni, nem bűncselekmény az utalás.


Ha kajmán szigetekről kapsz rendszeresen sok kis összeget az már gyanús , az is ha keveset befizetsz de rendszeresen és összevissza hülye országokba utalsz.


Kb ennyi, ha itthon az utalasokat jelentenek összeborulna a rendszer.

2020. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
3 millió Forintig semmiképp sem küldenek jelzést, e fölött kérdezősködhetnek.
2020. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez biztos ?


Havonta 3 milliot lehet befizetni jelzes kuldese nelkul ?

2020. nov. 18. 11:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, de mint írtam akkor se jeleznek.


Bár ha elolvasod a szabályzatot feltűnhet hogyha 3 milliót befizetsz aproban 1-2-3 ezresekben akkor az újra gyanus.

2020. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5-6 millio egyben 20ezresben (mind) mar nagyon sok es jelezve lenne, ugye ?
2020. nov. 18. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:

99 százalékban nem de nem tudom , mint írtam ügyintéző dönti el, a pénzmosási szabályzat alapján .


De tedd be két részletben 3 hét eltéréssel ha parazol.

2020. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy atutaljak a felet, a felet en fizetem be. Ugy jo ?
2020. nov. 18. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egészet is utalhatjak
2020. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha minden honapban befizetsz 5milliot kozben munkanelkuli vagy vagy a munkabered ugyanerre a szamladra 200k akkor varhatod hogy egyszer csak megkerdezik hogy megis mibol.
2020. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!