Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok csinálni ha elírták...

Mit tudok csinálni ha elírták a nevemet készpénzbefizetésnél?

Figyelt kérdés
Nem a saját számlámról utaltam, tehát gondolom csak a nevem, címem, közlemény alapján tudnak beazonosítani. A bank meg zárva és csak holnap tudnak segíteni az ügyfélszolgálat szerint...

2018. ápr. 10. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Más számlájáról nem tudsz utalni, szóval írd le értelmesen, milyen tranzakció volt és mit írtak el!
2018. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vízumigénylés készpénzbefizetéssel.
2018. ápr. 10. 18:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Angelika helyett Angélát írtak. Ez a második keresztnevem, de használom rendesen.
2018. ápr. 10. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Bankban vagy hol fizettél? Mit írtál még s közleménybe?
2018. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Unicredit bankban kellett fizetnem és csak a cgi számot kellett a közleménybe írni.
2018. ápr. 10. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Cgi szám egyértelmű azonosító, ha az igényt rendben kitöltötted, akkir nincs probléma
2018. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de egy cég szervezi az utamat és az első lépés a befizetés, utána regisztrálni kell a nagykövetséghez, és a többi lépést még nem is tudom, mert nem küldték el. Tehát van cgi számom, de még nem tudják, hogy az az enyém, mert még sehol sem kellett feltüntetnem a fizetésen kívül. Nem töltöttem még ki semmilyen lapot, csak regisztráltam az oldalra.
2018. ápr. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!