Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámla hitel keretnek...

Folyószámla hitel keretnek van valami hátul ütője, hátránya, ha nem használom?

Figyelt kérdés
Unicredit banknál csinálttattam bankkártyát és folyószámlát, rábeszéltek, hogy csináltassam folyószámla hitel keretet 60.000Ft-ot azt értem, hogyan működik, de nem áll szándékomba használni, ha mégis rászorulnék 60.000 ft ra ennyivel biztos kisegítene valamelyik családtag, nem 20% kamattal. Érdemes megszüntetni vagy mindegy, hogyha nem használom? Később ha komolyabb hitel összeget akarok felvenni költözés miatt ez nem befolyásolja? Halottam olyat hogy azért nem kapott valaki hitelt mert van folyószámla hitele, és ő se használta sose meg nem is volt minuszba.

2020. nov. 24. 22:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, szüntessem meg, mert (kommentbe kérem leírni miért)
Ne szüntessem meg, ha nen használom nincs külön költsége és nem befolyásol semmit
5 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Hallottam olyat, hogy valakinek van folyószámla hitelkerete és azért nem kapott másik hitelt.


Javítottam, nem hitele volt csak hitelkerete, sese volt minuszba

2020. nov. 24. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van díja nagy eséllyel
2020. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hitelkeret is hitelnek számít, hiszen bármikor felveheted mindenféle ügyintézés nélkül.

Ezért,ha nagyobb hitelt szeretnél felvenni, lehet, hogy pont emiatt nem tudsz.

Én is megszüntettem az A hitelemet.

2020. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használod nincs díja, de egy másik hitelnél valóban csökkenti a hitelképességedet ez az összeg. Másrészt gondolom nem ez a 60k fogja azért eldönteni, hogy hitelképes vagy-e egy akár milliós hitelfelvétel esetében.
2020. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:
Bankfüggő, inkább jellemző az, hogy van dìjja, ez jellemzően èvente vonódik, ès a hitelkeret X százalèka
2020. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!