Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak az 50 ezer...

Mit csináljak az 50 ezer amerikai dollárommal? Várnátok még a váltással?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki kérdezné, nem számlás, hanem rendes kézzelfogható valuta.

Tizenöt éve gyüjtögetek.

2020. dec. 1. 20:44
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Aha, hogyne. Otthon a párnacihában tartasz közel 15 misit.
2020. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden valószínűség szerint egy történelmi dollárgyengülés előtt vagyunk.
2020. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 10K-t váltottam anno mikor 275 volt egy usd mikor 313 volt, akkor a hasznot beváltottam, a többi megmaradt, majd kéne még váltanom de most 295 ez nem jó nekem a lélektani határom a 305 közép árfolyam.
2020. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 308 nál vettem. Várnom kellett volna, nem erre számítottam a választásokat illetően.
2020. dec. 5. 07:48
 6/9 anonim ***** válasza:
hu az nagyon sok pénz. szerintem várj, ennél már nem megy lejjebb
2020. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A forint egy folyamatosan gyengűlő pályán mozog évek óta.


Mindenképpen várni érdemes, hosszabb távon simán megtermelheti egy állampapír hozamát forintban egyszerűen az, hogy dollárban van a pénz.



Amúgy 2 eshetőség

- a dollár tovább gyengül, ezt általában a feltörekvő piaci devizák is megsínylik, tehát a forint is gyengül.

- a dollár oldalazni kezd, a forint meg folytatja a sok éves gyengülő trendjét, hosszabb távon (min 1-2 év) simán jobban járhatsz a dollárral, mint a forint->huf befektetés párossal.



Ilyen befektetést nem 1-2 napra csinál az ember, Én vettem 300 körül €-t, volt, hogy buktam rajta pár forintot, mert visszaerősödött, de sok éves átlagban nézve ugye jelenleg 350+ az árfolyam.


Ne nap-nap viszonylatban nézd ezeket.

2020. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felajánlanám Orbán Viktornak. Ha nem, akkor viszont tuti nem váltanám át Forintra, amennyiben nem akarod elkölteni. Kizártnak tartom, hogy a Ft akár a Dollárhoz akár az Eurohoz képest valaha is tartósan erősödne.
2020. dec. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Ha-ha, van annak már elég ...

2020. dec. 12. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!