Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Smartbank-ból letiltattam...

Ha Smartbank-ból letiltattam a kártyámat, és igényeltem egy újat, az új kártya átvétele után kell valamit csinálnom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kell-e aktiválni a kártyát? Ha fizetek vele akkor ugyanúgy fogom látni a Smartbankban a tranzakciókat? Ugyanaz marad a PIN kódom is vásárlásoknál?

2020. dec. 1. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első használattal aktiválódik az új kártya, a régit meg ugye letiltottad már, szóval az lényegtelen.

Írd még alá a hátoldalán és kész is vagy. Ez gyakorlatilag csak formalitás, ugyanis én még életemben nem találkoztam olyan szituval, hogy a bankkártyámat azért nem fogadták volna el, mert nem volt rajta az aláírásom, de mindezek ellenére gondolom nem véletlen van feltüntetve egy bankkártya hátoldalán, hogy aláírás nélkül érvénytelen.

2020. dec. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséged!
2020. dec. 2. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!