Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unicredit bankról mi a vélemén...

Unicredit bankról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Babaváróhitel miatt kellene náluk számlát nyitnom, de nem ismerem őket.

Sok sok éve a k&h nál bankolok,velük teljesen meg vagyok elégedve de sajnos ők a fundamentas ügyintéző szerint elutasították a kérelmünket.



2020. dec. 11. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Unicreditet hitel szempontjából nem ismerem, viszont számlavezető bankként nekem nagyon rossz tapasztalataim voltak vele. Ott is hagytam végül.

És még drága is volt.


Minden bank elvárja, hogy náluk nyiss számlát ha hitelt akarsz felvenni, főleg nagyobb összeg esetén és nem csak a hitel tud kellemetlenségeket okozni, hanem az is, hogy ha a következő évek során pl. a számlaszolgáltatással vannak gondok.


Bár mondom, én nem vettem fel hitelt, lehet, hogy abból a szempontból jó bank és ezért cserébe az ember benyel ezt-azt.



Baráti körben egyik házaspár a Sberbankban, másik a K&H-ban vett fel, ami látom nálad nem játszik.

2020. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Ne. Az UniCredit szolgáltatásai nagyon rosszak, cserébe még drágák is.


Szerintem inkább próbáld meg az Erste-nél vagy a Gránit Banknál. Utóbbinál a teljes igénylési folyamat akár online is mehet.

2020. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Komolyabb dolgokra a Gránitot felejtsd el. Amúgy sem egy csúcs bank de komolyabb esetekben nem nagyon tényező.


Erste bankra nem tudok semmit sem mondani nem ismerem.

2020. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Nálad az elsődleges szempont az, hol kapod meg a babavárót, hasznos lenne tudni, mi volt a KH-ban az elutasítási ok és miből gondolod, hogy az UC-ben viszont átmegy a kérelem? Több bank is van, ahol kedvezőbb a számlavezetési díj, viszont azt kell nézni, milyen egyéb céljaitok vannak még? Pl ha a babaváróból lakást vásároltok és ahhoz is kell hitel, olyan bankot érdemes választani, ahol az is megoldható, mert így nem kell több helyen számlát nyitni.
2020. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok mikor szerzödes kötés történik az unicredit banknál onnantól menyi idöt igényel a birálat? S ha Már szerzödes van menyi esély van a Hitelre?, válaszokat köszönöm
2022. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20.55 ez nem így működik, először bírálnak és majd csak utána szerződsz, de a kérdésedből még az sem derül ki, milyen hitelről van szó.
2022. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!