Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyamatosan kimerített OTP...

Folyamatosan kimerített OTP folyószámla hitelkeret? Bővebben a kérdésben!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerencsejáték függő vagyok sajnos, ezért júniusban aktivaltam az OTPs kártyámon a folyószámla hitelkeretet. Ez havi -200.000forintos keretet jelent,keresetem dettó fix 200.000forint.

Beleestem abba a hibába hogy játszottam, szinte minden hónapban, így június óta szinte minden hónapban kimeritettem a keretet, fizetésem napján meg ismét irány a kaszinó. A moratórium ideje alatt vagyunk ugye, tehát januárban ha jön a fizetésem, amikor már 2021.januar 8.-a lesz, akkor az állam által meghatározott THMre fogják elszámolni ha jól értem ?


Válaszokat előre is köszönöm!

Azóta terápiára járok, magam mögött hagyom ezt az egész játékot, ami leírhatatlan..



2020. dec. 14. 02:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Most is kamatozik.
2020. dec. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem meg tudom is :)
2020. dec. 14. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amig jon ra fizetés addig nincs gond. A problema az, hogy a - 200kra legalabb havi 10k kamat ramegy, igy gyakorlatilag minden honapban 10kt fizetsz pluszban.
2020. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is így kalkuláltam. Köszönöm az értelmes hozzászólást! Január 1utan csak arra a pár napra számolják a nagyobb kamatot ?
2020. dec. 14. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hogyan működik pontosan. De szerintem a plusz osszeg nem is lesz jelentos.


Voltam hasonlo cipoben, igaz csak 50k volt a hitelkeretem. En is szerencsejatekoztam. Aztan az elso adando alkalommal kinullaztam es megszuntettem a hitelkeretem. Neked is ezt javaslom.

2020. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a hasznos választ! Nehéz cipő ez az biztos.. Egyik nap király vagy annyit nyertél, másik nap meg mint egy hajléktalan, nincs egy doboz cigire pénzed. A hiba oka a nyeremény lekötésének hiánya
2020. dec. 14. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt nincs kérdés a hitelkereted le kell tiltani. Akkor maximum annyit bukhatsz, amennyid van...


Amúgy meg tudtommal hitelkeretet nem lehet szerencsejátékra költeni Magyarországon.

2020. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kutya nem ellenorzi.
2020. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:

De ellenőrzi, nem enged hitelkeretből venni egy lottózóban sem. Persze ki lehet játszani, ha felveszed a pénzt.

2020. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En rendszeresen fizettem be sportfogado oldalakra. Soha nem volt semmi gond.
2020. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!