Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyamatosan kimerített OTP...

Folyamatosan kimerített OTP folyószámla hitelkeret? Bővebben a kérdésben!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerencsejáték függő vagyok sajnos, ezért júniusban aktivaltam az OTPs kártyámon a folyószámla hitelkeretet. Ez havi -200.000forintos keretet jelent,keresetem dettó fix 200.000forint.

Beleestem abba a hibába hogy játszottam, szinte minden hónapban, így június óta szinte minden hónapban kimeritettem a keretet, fizetésem napján meg ismét irány a kaszinó. A moratórium ideje alatt vagyunk ugye, tehát januárban ha jön a fizetésem, amikor már 2021.januar 8.-a lesz, akkor az állam által meghatározott THMre fogják elszámolni ha jól értem ?


Válaszokat előre is köszönöm!

Azóta terápiára járok, magam mögött hagyom ezt az egész játékot, ami leírhatatlan..



2020. dec. 14. 02:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is játékos voltam, én kártyás fizetéssel százezreket fizettem többször is lottózóban. Nem érdekel senkit.
2021. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt, hogy véletlenül a hitelkàrtyámmal akartam fizetni, és szóltak, hogy azzal nem lehet. De rendes bankkártya (Debit card) hitelkeretével lehet, hogy lehet fizetni.
2021. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!