Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért tagadhatja meg a fizetés...

Miért tagadhatja meg a fizetést a h&m?

Figyelt kérdés

Azért, mert péntek este van, és nem dolgozza fel a rendszer, vagy junior kártyával nem lehet interneten vásárolni? Már be is írtam a telefonos ellenőrző kódot, és miután leokéztam írta ki, hogy fizetés megtagadva. Szerintetek miért lehet?

Rosszindulatú válaszokat nem kérek.

Köszönöm a segítséget!



2020. dec. 18. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Maestro kártyád van, azt valóban néhány helyen nem fogadják el.

Nem azért nem sikerült, mert péntek este van - kártyás fizetésnél ez sosem volt "probléma", éjjel-nappal lehet fizetni.

2020. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Már be is írtam a telefonos ellenőrző kódot,"

Utána pedig a megváltoztatott, új telekódodat is beírtad?

2020. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kártya utolsó három számát?
2020. dec. 18. 19:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy nem azt kell?
2020. dec. 18. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
A kártya utolsó 3 számát kell a bankodnál megváltoztatnod. Onnantól az lesz a telekódod. Affelé haladunk, csak a telefonos kóddal és a megváltoztatott telekóddal lehet majd bármit neten kártyával vásárolni.Már most is sokan használják.
2020. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A kártya utolsó 3 számát kell a bankodnál megváltoztatnod"

A TELEkód a számla utolsó 3 jegye volt és nem a kártyáé.

De meg kell változtatni!

2020. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!