Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az a problémám, hogy paypalomr...

Az a problémám, hogy paypalomra utaltam pénzt a netbankon keresztül a paypalos számlaszámomra de valamiért sose jelenik meg rajta az összeg pedig már több napja történt és többszőr is probáltam már kisebb összegekkel. Miért minden adat jó a név is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hetfon este irtad ki a kerdest.


Bar nem tudom mikor utaltal, de a szombat es vasarnap nem banki munkanap igy ne szamold be az eltelt idobe. Ahogy siman lehet hogy a ppnal sem dolgoznak hetvegen, nem irogatnak jova penzeket, ugyanis a hetvege sehol sem munkanap.


Eleve kell nehany munkanap a ppnak a jovairashoz. Ugy hogy ha penteken utaltal az kedd de ink szerda megassagaban erkezik meg.

2020. dec. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

"a paypalos számlaszámomra"


Hogy mire? Nincs Paypalos bankszámlaszámod, értsd nem tudsz közvetlen utalni. A Paypal magyarországi bankszámlaszámára kell utalni, a Paypalon kapott kódot kell a közleménybe beírni, csak így fogja tudni azonosítani a Paypal, hogy a hozzá beérkezett összeget kinek a Paypaljára kell jóváírnia. Tehát kérdés, hogy hova utaltál...

2020. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát a paypal által megadott számlaszámra
2020. dec. 22. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha email vagy telefonszám lenne a cél baba.
2020. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de a saját pp-mre utalok
2020. dec. 22. 22:43
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor ha a saját ppm-re akarok utalni akkor írjam be az emailt? mert a ppn és a banknál is ugyan az az email van megadva
2020. dec. 22. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utalas menete eleg pontosan le van irva a pp oldalan. Ha azt nem követted, a penzed nem fog megerkezni a ppodra es logni fog a levegoben hetekig amig vissza nem er a kiindulasi pontra..
2020. dec. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Unari válasza:

Nos kedves utolsó hozzászóló. Igen le van írva és én is fel akartam tölteni az egyenlegem de 10 nap eltelt és nincs semmi a "pénztárácában"

- Név azonos

- számlaáró elutalódott a pénz

- azonosító bele volt írva

- számlaszám nem lett elírva

- Írtam levelet, fotón elküldtem nekik a tranzakció másolatát, mellé bevágtam az általuk hű de f.s..án leírt infó képernyő kivágását, de semmi.


Hogyan tudnék még reklamálni. A fórumon jött a sablon szöveg hogy az FAQ-nam benne ven hogy egy két nap az átfutás. Könyörgöm 10 munkanapja volt nem napja. Munkanapja. és semmi válasz.

2021. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eleve semmi szukseg az egyenleget feltolteni. Erre talaltak ki azt hogy hozzaadod a kartyad es igy vasarolsz vele. A kartyad/szamlad, terhére, azonnal.
2021. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az értelmetlen paranoia ellen meg ott a kötelező kétlépcsős azonosítás.
2021. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!