Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal accountra való pénz...

Paypal accountra való pénz átvezetést milyen feltételekkel teljesít a bank? Mennyibe kerül az átutalás a saját paypalomra?

Figyelt kérdés
Ugyanis annyit tudok, hogy ha a paypalomról pénzt küldök, mondjuk GBP-t, (ajándékba!!!), kell fizetnem 20pennyt plus 3.9%-ot pluszban. Ha viszont előtte a bankba mennék, és pénzt utaltatnék a paypalomra, akkor azután csak 0.5%-t fizetnék.
2010. aug. 13. 07:33
 1/6 anonim válasza:
0%
ne használj paypalt, mert rablás! Használj VISA/MASTERCARD-okat!
2010. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló te miről beszélsz??

Az internetes vásárlás legbiztonságosabb módja a paypal használata! Mióta engedték hogy magyar is beléphessen, azóta használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve.


Egyébként alapból a paypal a VISA/MC kártyákhoz tartozó kiegészítő szolgáltatás, ha valaki máshogy használja, az nem az ő hibájuk. Én annó egy dombornyomott Visa kártyához csináltam meg a paypal-t, és szerintem nincs is ennél egyszerübb dolog a világon.

Fizetésnél belép a paypal számlámra, ott jóváhagyom, és automatikusan leveszi a pénz a kártyámról. Még soha nem utaltam sem paypal számlára, sem pedig onnan. Nekem automatikusan leveszi és ráteszi a kártyámra. Ráadásul olcsóbb is, mert valahogy kedvezőbb devizaárfolyamon vált át...

Már nem tudnám megmondani hány külföldi helyen fizettem így, és elég durva lett volna ha minden cégnek megadtam volna a kártya adataimat... de most csak a paypal tudja.


De az is jó szolgáltatás, hogy van biztosítás rajta!

Ezt egyszer használnom is kellett, mert nem küldték el a megrendelt árút. A paypal visszafizette nekem.

2010. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első te nem vagy normális...


kérdező, átvezetést nem tudsz kérni...két módon használhatod a paypalt...átutalsz rá vagy kártyaadataid adod meg és akkor kvázi kártyás fizetésként funkcionál

2010. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdonképpen simán utalok netbankomról a paypal accountomra Forintot, és akkor a fenti példa megvalósul? Tehát hogy 100 fontot csak -,50 p -ért küldök ajándékba???

Elnézést, ha értetlenkedem, de még nagyon új ez a paypal, eddig csak ebay-en használtam... ott meg ugye nem nekem van utalási költségem.

2010. aug. 14. 23:52
 5/6 anonim válasza:

te átutalsz az a baj, az átutalás sok pénz... :D


Én egy kis trükkel oldottam meg, generálsz a mechanic szervizeben egy fizető gombot amit a weboldalakon is használnak csak a végén nem a html kódot választod amit a weboldalba kell illeszteni, hanem az e-mail linket... :D

Azt beilleszted a böngészőbe címsorába, és megjelenik a te fizetőfelületed, amit a bankkártyával azonnal fel tudsz tölteni.. Ez olcsóbb és sokkal gyorsabb módszer, mert a pénz azonnal jóváíródik a paypal számládon, és a bank sem vonja le az átutalás költségeit... :)


üdv.. :D

2012. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

De amgy a paypal az unicredit banknál vezet számlát és az átutalás belföldön ingyenes, de ebben nem vagyok biztos..


üdv.. :D

2012. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!