Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gyeden vagyok, és a bátyámnak...

Gyeden vagyok, és a bátyámnak a személyi kölcsönéhez elmehetek kezesnek? A számlámra a gyed mellett egyéb jövedelem is érkezik (havi munkabér átutalás a páromé) Tehát elfogad-e a bank, mert hallottam róla, hogy van aki gyeden van, és kezes.

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap feltetted ezt a kérdést és a válasz ma is, holnap is és 2 hét múlva is ugyanaz lesz: GYED-en, GYES-en lévő személy sem kölcsönt nem vehet fel, sem kezes, sem adóstárs nem lehet. Ha ennyire bele akarsz mászni mindenáron, a párodat vedd rá, hogy menjen el kezesnek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2011. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, aki GYED-en van és kezes, az még előtte lett az. A GYED, GYES, családipótlék nem elfogadott jövedelem a bankoknak, mivel a gyermek eltartására szolgál, így nem végrehajtható. Magyarán simán bebuknák a hitelt,mert nem tudnák behajtani a kezesen.
2011. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megintz nem.

Teljesen mindegy, hogy milyen pénz érkezik a számládra.

az a pénz a férjedé és nem a tiéd. Te nem rendelkezel felette. Gondolom neki több esze van és ő nem akar kezes lenni, nagyon okosan.

2011. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!