Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok az otp s...

Miért nem tudok az otp s bankkártyámmal online fizetni?

Figyelt kérdés
Akinek van otp s bankkártyája nem járt hasonlóan? Olvastam valamit, hogy január 1től megváltozik, de nem tudok belőle kimenni

2021. jan. 4. 02:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mobilszámod megvan adva a biztonsági kódhoz? Telekód megvan adva?
2021. jan. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan írd le kérlek, mi történik, amikor megpróbálsz fizetni. Hol akad meg? Van hibaüzenet? Minden kódot tudsz, ami a fizetéshez kell? (A telekód a számlaszámod utolsó három számjegye).
2021. jan. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le és regisztrálj a SmartBank applikációban, ha még nem tetted meg. Ezentúl minden online vásárlásnál meg kell erősítened a vásárlási szándékodat ebben az applikációban. Nálam legalábbis így van.
2021. jan. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Smartbank le van töltve, minden működik is benne, de nem kapok semmi üzenetet.

Ami a vásárlást illeti, annyit ír ki, hogy nem lehet a tranzakciót végrehajtani. Viszont az aliexpressről már rendeltem azóta és onnan mindent enged, ezért nem értem hogy a belföldi vásárlást miért nem engedi.

2021. jan. 4. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Decemberben még engedte.

Rájöttél mi a gond?

2021. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, januártól már belföldi online vásárlásokat meg kell erősíteni a smartbankban. Meg kell változtatni vagy létre kell hozni egy telekódot. A smartbankban tudod beállítani.
2021. jan. 19. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Esetleg tudsz segíteni,hogy hogyan kell beállítani? Akár privátban. Sajnos nem találom sehol,pedig próbáltam.
2021. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyan ez van most nekem is de telekodom van. Azt sehol sem kéri. Egyik napról a másikra megszűnt ez a lehetőség. Volt fogadós oldalam is eddig elfogadta már most nem
2023. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!