Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elvettek a hazunkat tartozas...

Elvettek a hazunkat tartozas miatt,igy mar kaphatunk hitelt?

Figyelt kérdés

Szoval elvettek 2lakasunkat is,mert evekkel ezelott alberlet volt az egyik es felhalmoztak csomo tartozast.

Most nemreg elvettek a masik lakasunkat is

Akkor mostmar nincs tartozasunk es vehetunk fel hitelt?


2021. jan. 4. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha te a bank lennél, akkor adnál egy ilyen megbízható ügyfélnek hitelt, mint te?
2021. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazabol anya erdekeben kerdezem,en kiskoru vagyok meg es probalok neki segiteni
2021. jan. 4. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Drága vagy, de szerintem anyukád ne vegyen fel még több hitelt.
2021. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anya nem vett fel hitelt egyik lakasra se,egyszeruen a volt alberlok nem fizettek semmit sem es OK halmoztak fel a tartozast,mint ahogy leirtam,es ez miatt vettek el mindket lakasunkat,nehez lesz nullarol kezdeni azert is kerdeztem,hogy vehet fel hitelt mar vagy meg mindig nem !?
2021. jan. 4. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha fedezte az összes tartozásotokat az ingatlan és nincs más tartozásotok, akkor is szerepelhettek a KHR listán.
2021. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

"a volt alberlok nem fizettek semmit sem es OK halmoztak fel a tartozast"

akkor az albérlőkön kellene behajtani a tartozást, nem anyádon. amúgy neked kiskorúként ehhez semmi közöd, ne vondd bele magad, mert nem érted még.

2021. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha az albérlők vettek fel hitelt a ti lakásotokra, akkor nekik kellett volna megfizetni, nem nektek, pereljétek be őket. De lehet, hogy anyukád csak azért mondja ezt, hogy ne tűnjön felelőtlennek a szemedben és majd a háttérben megoldja a dolgokat. A hitelt egyébként felveheti, ha van elég keresete hozzá vagy más fedezet (pl. a mostani lakásotok, de mint látod, lakásra sose vegyél fel hitelt, mert többet árt, mint használ).


De mire szeretnéd, hogy felvegyétek a hitelt? Szerintem anyukád örül, hogy végre ki lett fizetve minden és kétszer is megfontolja, hogy mire költötök ezután.

2021. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
pontosabban azon, aki a szolgaltatasok elofizetoje...
2021. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
84%
Nem mindegy milyen jogalapon vették el a lakást. Ha banki hitel miatt, akkor az adósság rendezése után is még 1 évig negatív listán lesz és sehol nem fog kapni.
2021. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!