700 font tartozasom volt angliaban egy Credit Cardon, az HSBCnel, 3 eve hazajottem es nem fizetem, szerintetek mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Legutobb mikor beleptem az internet bankomba, a credit cardomat mar nem is latom, csak a sima szamlamat talalom meg, rajta azzal a par fonttal amit hagytam. Ja es amikor nyitottam a szamlat, passportot adtam meg, tehat tudjak a hazai cimemet. De eddig semmi nem jott, es a szamlam internet fiokjaba se kaptam semmi levelelet.

2021. jan. 4. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják veszni hagyni a pénzüket. Ha tudják előbb utóbb behajtják. Sőt ennél sokkal többet, hiszen a behajtásnak is lesz költsége, meg azóta kamatozik is a hiteled...
2021. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogy fizetnem vissza ha nincs ott a szamlam internetes oldalan?
2021. jan. 4. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írsz vagy felhívod a bankot és egyeztetsz velük, nehogy kamatozzon a tartozásod.
2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha eljut egy lelkes nemzetközi behajtóhoz, aki megkeres és már 3x annyit fog követelni, akkor leszel csak bajban.
2021. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

"De hogy fizetnem vissza ha nincs ott a szamlam internetes oldalan?"

??? pénzzel fizeted vissza, ami onnan jön ahol tartod. nem csak hsbc-s számláról lehet ám visszafizetni, a pénz más banknál is pénz

2021. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy azon a számlán nincs pénzed, vissza fogják követelni, utána fognak járni, hogy hol vagy. És ha nagyon nehezen találnak meg, akkor még annak a díja is a nyakadba zuhan.
2021. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem látod már, mert a bank eladta a követelést. Hamarosan keresni fognak, ne aggódj!
2021. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6 osnak mondom hogy a az internet fiókokban 2 számla volt, egyik a rendes másik a credit... A credit eltűnt a másik ott van. Onnan utalgattam a creditre mert ott láttam a számat.... Így hogy utáljak ha nem látom hogy hova kell és mennyit?
2021. jan. 4. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok


Hát, akkor írj nekik, hogy biztos legyen, hogy nem fognak később kergetni a tartozással. Jobb ötletem sajnos nincs.

2021. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na?
2021. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!