Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP valaha is megoldja ezt...

Az OTP valaha is megoldja ezt az új két lépcsős azonosítást online vásárlásoknál, vagy jobban járok ha bankot váltok?

Figyelt kérdés
Elég gáz, hogy 11 nap eltelt az évből, ráadásul már tavaly is próbálgatták és még mindig nem működik. Ma kb 20-szor próbáltam fizetni és nem sikerült. Tegnap is 10 próbálkozásból egyszer.

2021. jan. 11. 10:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Párom OTP-s, a hétvégén rendelt pár dolgot a netről, kártyával fizette ki és simán ment neki a hitelesítés. Valszeg valami beállítási bibi lesz nálad.

Ettől függetlenül válts bankot, mert hulladék az egész cég.

2021. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1

Elhinném, hogy beállítási hiba van ha egyszer se sikerülne a vásárlás. De így hogy néha sikerül néha nem és másoktól is ezt hallottam kétlem, hogy a hiba nálam lenne. Mindent beállítottam, ahogy azt írták. 10-ből 9-szer el se jutok a hitelesítésig a smart appban, simán csak elutasítja a bank a tranzakciót. Amikor eljutok akkor is azt írja az oldal ahonnan rendelnék, hogy elutasította a bank a tranzakciót. Aztán néha véletlen sikerül.

2021. jan. 11. 10:40
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Már nem tom hányszor fizettem az új rendszerben banki appos azonosítással.

Semmi problémám nem volt.


"A hiba az ön készülékében van."

2021. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Az OTP megoldotta. Te viszont megcsináltad a telekód változtatást?
2021. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az esetben az üzenetem második bekezdése lép életbe :)
2021. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

4

Igen. De nem telekóddal hitelesítek hanem az appban.

2021. jan. 11. 10:42
 7/28 A kérdező kommentje:
Ja és három otp-s kártyával is próbáltam ugyanaz az eredmény.
2021. jan. 11. 10:45
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg egyel is működik, téged biztos nem szeretnek. :D
2021. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem használom telón, de mintha ott is kellene a telekód.

[link]

2021. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Megváltoztatni meg kell, de ott nem kér telekódot. Az alkalmazás értesít, hogy van jóváhagyandó tranzakció. Megnyitod ujjlenyomattal engedélyezed, visszamész a felületre és ott rányomsz a megerősítésre. Csak ugye általában eddig el sem jutok, mert alapból elutasítja a bank a tranzakciót. Ha megerősítem akkor csak 10-ből 9-szer utasít el.
2021. jan. 11. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!