Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP valaha is megoldja ezt...

Az OTP valaha is megoldja ezt az új két lépcsős azonosítást online vásárlásoknál, vagy jobban járok ha bankot váltok?

Figyelt kérdés
Elég gáz, hogy 11 nap eltelt az évből, ráadásul már tavaly is próbálgatták és még mindig nem működik. Ma kb 20-szor próbáltam fizetni és nem sikerült. Tegnap is 10 próbálkozásból egyszer.

2021. jan. 11. 10:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

Frissítetted az appot ?

Jelezted az ügyfélszolgálatnál a gondodat?

2021. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

22

Mit frissítsek rajta. Nincs rá frissítés. Jeleztem, azt mondták, hogy a rendszer még tesztüzemben van.

2021. jan. 11. 11:34
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is gond nélkül működik.
2021. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

Kb. egy eve vezettek be (akkor meg opcionalisan) az SMS-sel valo megerositest, azota hasznalom gond nelkul.

Aztan ev elejen megjelent a mobilapp-ban valo visszaigazolasi lehetoseg, azota azt hasznalom gond nelkul.


Szoval igen, nalad lehet valami beallitasi hiba.

2021. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
csak ne az Erstéhez menj, mert az is kupac semmi.
2021. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem telekóddal minden simán megy, hagyd az appot, ha tesztüzemben van.
2021. jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sehogy sem működik, elvileg minden be van állítva, de az én kártyámat egyből elutasítják, sehol el se jutok a megerősítő kódig. Anyukám meg be sem állított semmit sem, nincs meg neki az app sem, és anélkül fizet interneten, hogy kérnének kódot. :D Vicc. Mondjuk nekem junior kártyám van, az számít? Barátomnak is az van, ő sem tud fizetni.
2021. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
27-es vagyok, rákérdeztem chatben. Elvileg ahol én akarok fizetni, az az oldal még nincs átállva kétfaktoros igazolásra, egyébként minden rendben az én beállításaimmal. Anyukám meg csak Alin fizetett, arra meg nem is érvényes az egész, mert nincs EU-s szerződése, vagy valami ilyesmi. Nem tudom kérdező, hogy te hol akarsz fizetni, én ilyen oldalakon próbálkoztam mint Epic Games Store, Ubisoft, Steam. De itt gyakorin meg olvastam, hogy valaki fizetett Steamen, lehet azóta átálltak, mióta én próbáltam, az kb 1 hete volt. Ma csak Epicen próbáltam újra, az még mindig nem ment.
2021. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!