Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ATM-nál lehet...

Melyik bank ATM-nál lehet felvenni díjmentesen a pénzt AXA-s számla esetén?

Figyelt kérdés
megjön a fizu és felveszem, egyszeri alkalomról van szó. elméletileg a legelsőnél nem szabadna levennie semmit sem...
2010. aug. 15. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem. Honnan vetted azt, hogy az első ingyenes lenne?
2010. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semelyik KP felvétel nem ingyenes az AXA-nál. Ott a számlavezetési díj ingyenes (lakossági számla esetén) és az átutalások ingyenesek, ráadásul korlátlan számban. Sokan ezért szeretik ezt folyószámlát, de kp felvételnél mindenhol fizetni kell, automatánál és bármelyik bank bankfiókjaiban is, viszont az is előnye az ilyen számlának, hogy sokféle bankból felvehetsz pénzt, mivel Axás pénztár nem létezik.
2010. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

miből gondoltam? ... pont abból.


értem, az nagyon szuper ha korlátlan számban mehet az utalás, erről nem, viszont a számlavezetési díjról tudtam. kössz az infót! :)

2010. aug. 16. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt tudsz minden költséget megnézni.


Nekem valami nem egyértelmű ott az utalásoknál, ezért jobb, ha megkérdezed az ügyfélszolgálatot is.

2010. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oks, köszi a linket!
2010. aug. 24. 15:45
 6/6 bemapoe válasza:

Ha a Volksbannál veszel fel, akkor 50 Ft/felvétel.

Itt a lista az 50 forintos ATM-ekről: [link]

2011. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!