Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lehet a probléma nálam az...

Mi lehet a probléma nálam az internetes bankkártyás fizetésnél?

Figyelt kérdés

OTP-s vagyok, pontosan tudom hogy Január 1-től több lépcsős az azonosítási módszer, de valamiért még sem tudok rendelni úgy ha bankkártyával akarok fizetni.

OTP SmartBank alkalmazás letöltve, minden értesítés engedélyezve van, telekód módosítva, limiteket is megváltoztattam.


Mi lehet a gond?


(konkrétan azért itt kérdezősködök, mert vicc nélkül itt tuti több segítséget kaphatok mint a "kedves" Otp-től...)



2021. febr. 2. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Fizetés esetén meddig jutsz?

OTP esetén kiirja, amikor smart bank kell.

Akkor belepsz appba, bal felül 3 csík (menü) ott lesz kb 3. menüpont jóváhagyás.

2021. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy SMS-t kapok arról hogy a fizetés sikertelen.
2021. febr. 2. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy egyszerűbb lenne tőlük kérdezni, van egy (illetve több) központi telefonszámuk, ha valaki veszi a fáradtságot és felhívja őket, akkor segítenek. (Azért lenne bölcs, mert lehet valami egyedi probléma van.)


Ahogy én mostanában fizetni szoktam:

- Megadom az adott oldalon a kártyaadataimat, be küldöm őket.

- Belépek a smartbankba, a tranzakciók jóváhagyása menüpontra, látom ott a konkrét tranzakciót és jóvá hagyom azt.

- Visszalépek a fizetőfelületre és ott is jóváhagyom, ha kell.


Ilyen egyszerűen kellene működnie.

2021. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem vagy egyedül a problémával, mindenki ezzel küzd a környezetemben...

OTP amit mondott: pedig működnie kéne

Hát mondom köszi.

Esetleg próbáld meg Google Chromeban a fizetést nekem például más böngészőben és telefonos appban nem engedte.

2021. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!