Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mely hónapokban folyósítják a...

Mely hónapokban folyósítják a szabad felhasználású diákhitelt?

Figyelt kérdés
Neten keresgéltem, de semmi infót nem találok ezzel kapcsolatban. Még tavalyról találtam meg egy jegyzetemet amely szerint: jan, már (2x), ápr, máj, jún, okt (2x), nov, dec. De jó lenne, ha ezt valaki megerősítené.

2021. febr. 4. 09:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"a 2020/21-es tanulmányi év II. tanulmányi félévének első folyósítására 2021. márciusában kerül sor)" én ez alapján úgy értelmeztem, hogy 1-jétől jöhet, szóval érdekes a válaszuk
2021. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Enis :) hat majd ugyis kiderul de jo lenne ha elobb mint 12
2021. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aki vissza írt a dh-tól még ő sincs tisztában az új szabalyzattal.😅
2021. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Na ebben lehet valami. :D
2021. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Remeljuk 😀😀
2021. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem ezt írták vissza:

Korábbi eljárásrendünk szerint március 12-én tudnánk legkorábban utalni Diákhitel1 és Diákhitel2 szerződések esetén, azonban az új eljárásrendünknek köszönhetően a 2020/21-es tavaszi félévtől ennél korábbi időpontban tudunk majd folyósítani, de erre is legkorábban a 2020/21-es tavaszi félévben március folyamán kerülhet majd sor. Várhatóan így március 12-ét megelőző márciusi munkanapon kerülhet folyósításra az összeg, de jelenleg még pontos dátumról nincs információnk.

2021. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tehat elobb utalnak mint 12. Csak a dh direktben tortenhetne vmi.. kezd idegesiteni
2021. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem ezt jelezték vissza, amikor rákérdeztem.


"A levelünk valóban arról szól, hogy rugalmasabb lesz a folyósítás és a jövőben már akár a szemeszter első hónapjában utalhatunk.



Sajnos azonban az új rendszer most kerül bevezetésre, így pontosan még nem tudjuk megmondani melyik nap fogunk tudni folyósítani. Törekszünk minél hamarabb átutalni a kért összegeket, de javasoljuk úgy számoljon, hogy ebben a félévben még március 12-n folyósítunk."

2021. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Na vegre atvaltott folyosithatova, viszont a lekerdezesekben meg mindig 2020 osz van -.-

Talan van esely ra h elobb utalnak mint 12. Kulonben minek kuldtek vna mindenkinek emailt, ezt mondjuk nem is ertem

2021. febr. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nalam is atvaltott folyosithatova, talan megvan akkor az esely, hogy marcius elso heteben erkezik, talan.
2021. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!