Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MKB-s bankautomatánál is...

KomradeKat kérdése:

MKB-s bankautomatánál is lehet készpénzt befizetni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ez más bankok atmjeinél lehetséges, de az MKB-ről nem találtam infót.


Valamint, ha nem lehet, attól még tudok használni egy másik atm-t, hogy MKB-s számlára fizessek be?



2021. febr. 6. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Más bankoknál sem bármelyiknél, van néhány, ami alkalmas rá
2021. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy néhánynál működik csak a befizetés úgy általánosságban, ezeknél nem baj ha maga a számla nem hozzájuk tartozik? Tehát mint kivételnél, bármilyen kártyával ki tudok venni bármelyikből, max extra pénz
2021. febr. 6. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A befizetés nem így működik, az csak házon belül megy, ha idegen kártyát dugsz be, kiszürkül a befizetés opció. A befizetés nem a kártyán keresztül megy, mint a pénzfelvétel, ami keresztül megy a kártyatársaságon (Visa vagy MasterCard), ezáltal bárhol a világon működik. Itt a kártya csak azonosít téged a rendszerben, innen tudja a gép, hogy melyik számlára írja jóvá az összeget. Tehát mindenképpen a saját bankod gépét kell használnod. Ha van is, nem mindegyik képes rá, jellemzően a bankfiókok környékén szoktak lenni azok amik igen. De persze bankfüggő is. Az Ersténél van, ők voltak az elsők ezzel a funkcióval, már 2014-ben bevezették pár helyen. Aztán jött az OTP. A többiről nem tudok.
2021. febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!