Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan módosíthatom a diákhite...

Hogyan módosíthatom a diákhitelemet, ha többet, vagy kevesebbet szeretnék kapni havonta? Interneten megoldható? Hová tudok ezzel fordulni, és mivel jár ez, mi a menete?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A megállapított összegnél elvileg nem lehet kevesebbet fizetni, mert azt az előző évi keresetedből számítják. Esetleg nézd meg a diakhtel.hu-n, hogy a válság miatt van-e valami változás. Többet pedig simán lehet, nem kell még jelezni sem, az év végi elszámolásban látni fogod, hogy mennyivel csökkent a többletbefizetés következtében hiteled.
2010. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem voltam érthető... Tehát én még tanulok, csak sajnos az albérletem ára magasabb, és szükségem lenne egy kicsit többre....
2010. aug. 16. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a diákhitel honlapján nézd meg, egyébként meg lehet oldani.
2010. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!