Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék magyar állampapírt...

Szeretnék magyar állampapírt venni bankkártyával, de a bankkártyás helyszíni fizetésnél is be van állítva egy határ (300e ft). Ha bemegyek az államkincstárba le tudják húzni a pénzt a bankkártyámról ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Oké, majd szólj ha jön az államcsőd. :D
2021. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%
11. Azt te nem fogod előre tudni meg senki se. Aki beszél idegen nyelvet az jobb ha menekül szerintem. Aki meg itt marad mert nem annyira okos mondjuk annak is azért maradjon már meg a józan esze.
2021. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
A paranoia szerintem nehezen egyeztethető össze a józan ésszel.
2021. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

8: butuska, csak úgy felhívnám a figyelmedet arra, hogy a termék neve ÁLLAMpapír és nem KOMRÁNYpapír, vagyis nem a kormány, hanem a MINDENKORI MAGYAR ÁLLAM vállal kötelezettséget a kamatokkal együtt történő visszafizetésre.

Így ha Gyurcsány mester visszatér, az államnak akkor is ugyanúgy kötelezettsége marad az adósaival szemben, tehát az állampapír teljesen független a kormánytól.

2021. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Online vegyél bankkártyával, az ingyenes. Limitet pedig lehet állítani. Ha bemész az államkincstárhoz és úgy veszel bankkártyával, az valamiért készpénzfelvételnek minősül és ugyanaz a díjszabása.
2021. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aki lepontozta a 15-ös válaszom. Gondolom nem értettél egyet azzal hogy készpénzfelvételnek minősül ha személyesen bankkártyával fizetsz.


Tessék:

[link]


Nem a kisujjamból szoptam ki.

2021. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!