Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bankkártyára be van...

Ha a bankkártyára be van állítva egy fix napi limit az az utalásra is vonatkozik?

Figyelt kérdés

nem tzdom pontosan mennyi a napi limitbde azt kiszem 40ezer ami nekem be van allítva, azt tudom hogy ennyi a max amit 1 nap le vehetek vagy fizethetek, viszont ha pl 20ezret ma már fizettem vele de utalnom kéne 30ezret és holnap is 10ezret, viszont le is kéne vegyek holnap 21ezret. vagy ha bankban veszem le esetleg és nem autómatánál, akkor az bele számít a napi limitbe, illetve ha emellett ma el utalom a 30ezret, az ma még át megy vagy csak holnap, és a holnapi limitbol vonodik le?

Tudom ha fel hívom a bankor ők meg tudják mondani de sajnos kér valami kódot mijor hívom amit nem tudok



2019. márc. 7. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Utalasnal nem a kartyat hasznalod.
2019. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
A limit a kártyával végzett műveletekre vonatkozik. Az utalás és a pénztári készpénz felvétel nem kártyával végzett, így az nem számít bele.
2019. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Mindkét napon mindkét műveletet meg tudod csinálni - nem kell a bankfiókban felvenni a készpénzt, mert az piszok drága.

Utalás és a készpénzfelvételi limit vagy a vásárlási limit egymástól független dolog.

2019. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!