Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bebuggolt a PayPal és folyamat...

LakatosAnonymus kérdése:

Bebuggolt a PayPal és folyamatosan leszívja a pénzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

S. O. S.


Sziasztok. Ma a PayPal fiókomhoz társítottam 2 kártyát. Az egyiken kb. 60.000 forint van/volt, a másikon 150.000. Szerettem volna vásárolni egy online multiplayer játékban 15000 forint értékben jatekbeli fizetoeszkozt. A játék biztonságos, viszont elkezdett egyre több pénz "felbuggolni" a játékban a fiókomra. Attól tartok h nem áll meg, egyre csak nő most is. Gondolom a kártyáról pedig húzza le a pénzt. Mit tegyek? Vissza tudják tölteni, ha írok nekik? Mármint, a játék készítőknek...



2021. febr. 14. 23:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
Fogy még a pénzed anyádék kártyájáról, vagy volt annyi eszed, hogy azóta tiltattad a kártyákat!?
2021. febr. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális tesó.
2021. febr. 17. 09:38
 23/34 A kérdező kommentje:

Inkább ne segíts többet, látszik a stílusodon, a gondolataidon, hogy nem vagy normális. MÉGIS KI A RÁK MONDTA, HOGY ANYÁMÉK KÁRTYÁJÁRÓL VAN SZÓ? Személyeskedő kis boomer vagy: nem rád tartozik, hogy honnan van a pénzem, kinek a kártyája és arra költöm, amire akarom. Semmi köze annak, hogy MIT vásároltam az interneten. Bárhol máshol megtörténhetett volna, ahol PayPalon fizetek. Segítséget kértem, de te itt menősködsz, hogy 12 éves kölyök vagyok, stb. Ismerjük mi egymást, te buznyák?


Ha már ennyire bele akarsz menni az életembe: a pénz a saját megtakarításom, 16 éves vagyok, üres kártyára töltöttem fel a pénzem. Letiltottam a kártyát PayPalon még az első nap, de a tokent ígyis-úgyis tölti fel a játékra folyamatosan. Nem is volt annyi pénz a kártyán, mint amennyi tokent vettem. 15.000 forint volt a kártyán és nagyjából 300.000 forintnak megfelelő összegű tokent kaptam EDDIG.


Apropó: vágod itt a nagy keményet, hogy milyen kis kocsog vagyok mert "nem tudom intézni a pénzügyeimet és nincs nyelvtudasom". Te ezeket álmodod? Ennyire beteg vagy? Ember, lefogadom helyben, hogy jobb angol tudásom van, mint neked. Miért kell személyeskedni, ha nem tudsz semmit a másik ember magánéletéről? TE NEM VAGY NORMÁLIS.

2021. febr. 17. 09:49
 24/34 A kérdező kommentje:
Azért beszélek mostmár csak 1 kártyáról, mert a másikról kiderült, hogy nem csatlakoztatható a PayPal fiokhoz, szóval nem kell aggódnom, hogy arról is vették le pénzt.
2021. febr. 17. 09:52
 25/34 anonim ***** válasza:
73%
Kezdesz teljesen belekavarodni a történetedbe tesókám! A kérdésben még 60K volt az egyik kártyán, a másikon 150K! Most meg 15K-ról hadoválsz? Hagyjuk...
2021. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

#25


Látom nagyon ratapintottal a lényegre...


15.000 helyett 150.000 akartam írni, de a 2 IQ-dal látom nem sikerült rájönnöd, hogy néha én is hibázok.


Most pedig válaszod meg szépen, hogy te mikor álmodtad meg azokat a feltevéseket, amiket rólam biztos kijelentésekként állítasz itt, ezen az oldalon?

Mit szívtál? Ennyire elmebeteg vagy? Gondolom valami nincs rendben a fejedben. Hangokat is hallasz? :D


Vagy honnan jönnek neked ezek? Hogy én kis kölyök vagyok, meg ilyenek... Jártál orvosnál? Ahogy látom szükséged lenne rá. Szépen kitértél a válaszok alól, de ezzel nem tagadhatod, hogy személyeskedő kis boomer majom vagy.


"Hagyjuk..."

- Nem hagyjuk. Segítséget kértem. Ha te nem segítesz, megkapod mástól, aki nem lesz ennyire elmezavarodott, mint te.

2021. febr. 17. 23:51
 27/34 A kérdező kommentje:
megkapom*
2021. febr. 17. 23:52
 28/34 A kérdező kommentje:
Nah, ilyenkor legyél nagyfiú! :D
2021. febr. 18. 16:30
 29/34 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen pro nárcisztikus vagy, akkor mi akadálya, hogy kiderítsd, ki húzza a pénzt és miért? Tudsz egyáltalán minimális szinten angolul?
2021. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%
No mi van? Még mindig vonja a lóvéd? Hiszen most szóltad el magad kis noob, hogy "Arra a segítségre lenne szükségem, hogy megakadályozzuk a felesleges pénzlevonást... Nem pedig abban, hogy megtudjam mit nem csináltam jól életem során." tehát még mindig kellene a segítség? Figyelj, szólj a szüleidnek, nekik segítünk, hogy milyen módon kell letiltatni a kártyákat, illetve, hogy a gyereküket ne engedjék úgy egy évig gép közelébe!
2021. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!