Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért drágulnak folyamatosan...

Miért drágulnak folyamatosan a ps4 játékok, dlck?

Figyelt kérdés

Pl a Playstation Hitsből is pár, Mortal 11 kombat pack, és a karakterek is drágultak, stb, stb...


Generáció végére nem olcsóbbak kéne lenni a Last gen cuccoknak?


Legalábbis 25 év konzolozás alatt eddig ezt tapasztaltam.



2020. nov. 16. 20:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi is a forint árfolyam? Dollárban nem emelkedett.
2020. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Kedves Vezető ***** válasza:

Szerintem a visszafele kompatibilitás miatt.


A Mortal 11 meg a legdrágább Mortal eddig. Ugye indult azzal hogy mindenki alapból szrul nézett ki, vagy zombi, vagy ilyen sárgarezes skinje van.


Én pl most vettem meg a klassic síneket. De legfőbb baj az MK 11 el szerintem hogy az MK univerzum karaktereivel kellett volna telerakni, nem ilyen Joker, Spawn, Terminátor, Rambo, Robotzsaru xd karakterekkel.


A Mortal XL hez képest, ahol alapból brutál darkul nézett ki mindenki, ez egy vicc! Meg az x-rayek is nevetségesen túl vannak tolva. A Kombat League meg szinte játszhatatlan, minden második ember scorpionnal pörgeti a csákját, vagy Sheewaval ugrál.

2020. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Kedves Vezető ***** válasza:
*skineket
2020. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, pl az MK 11 Kombat pack xboxon nem drágult, és ott is van visszafelé kompatibilitás.

És pcn is ugyanannyi, mint volt,

egy 6 os.


De köszönöm a válaszokat nektek, talán tényleg ez a visszafelé kompatibilitás ára a Sonynál. :)

2020. nov. 16. 21:19
 5/46 anonim ***** válasza:
Forint se ér annyit, az árak maguktól is emelkedtek... Sony pont nyilatkozta hogy 70 dolcsi fölé si emelnék a játékok árát ha rajtuk mulna
2020. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy a visszafelé kompatibilitásnak köze van hozzá. Valószínűleg a gyenge forint miatt van.
2020. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam egy cikket is erről... Igaz ez ps5 ről szól, de

ebből kiindulva minden esetre szerintem is köze lehet a ps5 visszafelé kompatibilitásának. Gondolom egy picit ps5 höz igazították az árakat. Szóval nem úgy néz ki a visszafelé kompatibilitás, mint pl xboxon.

Legalábbis árban nem.



Egy biztos, ez a 1090 Ft al drágább ami eddig 6ezer volt, és hogy egy dlc annyi lassan mint egy teljes játék jelenség, a ps5 el jött.

2020. nov. 17. 03:43
 8/46 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2020. nov. 17. 03:43
 9/46 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Nm. :)

Hát, ha 30 lesz egy játék a ps5 re, az emberek egy része, még a hardcore ps fanok is szerintem idehaza inkább áttérnek PC re.

Egy Angliai fizetéshez ok. a 30 ezer, de Magyarországon kB a fele real/game.


De van egy olyan érzésem hogy ez a vírus+karácsonyi láz kombó is megnyomja az árakat.


Jövő nyár körül már fogyasztható lesz szerintem minden.

A konzol is, és a játékok is ps5 re.

2020. nov. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
82%
Ebben a cikkben sehol nem írja, hogy köze lenne a visszafelé kompatibilitásnak hozzá, de logika sem lenne benne. Itt is leírták, hogy gyenge a forint, illetve a Sony is árat emelt, de utóbbi csak a PS5-ös Sony játékokra vonatkozik. Az 1000 párszáz forintos drágulás azért van, mert nem szokták minden kis ingadozáshoz igazítani az árakat, az utóbbi időben viszont annyira visszaesett a forint, hogy lépni kellett.
2020. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!