Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Be tudtak lépni a netbankomba?

Ajkob007 kérdése:

Be tudtak lépni a netbankomba?

Figyelt kérdés

Ma este kaptam egy emailt, hogy valaki belépett a régi email címemre (Freemail). Beléptem én is, a jelszó ugyan az volt, semmi változást nem tapasztaltam. (Természetesen a jelszót megújítottam.) A második dolog rögtön az volt, hogy megpróbáltam belépni a netbankomba, mire azt a hibaüzenetet kaptam, hogy ki vagyok tiltva az Electra szerveréről. Utánaolvastam, arra sikerült rájönnöm, hogy ez a hibaüzenet akkor tud előfordulni, ha a felhasználó 3x rossz jelszót ír be.

A netbank a sikeres jelszó beírása után egyébként szokott küldeni egy biztonsági sms-t. Most nem küldött. Emiatt abban bízok, hogy nem tudott az illető belépni a netbank fiókomba. Most akkor szerintetek feltörték a netbankomat? Mi a véleményed erről?



2021. febr. 15. 21:38
 1/2 Fsms ***** válasza:
87%

Valószínűleg nem, mivel kizártak a próbálkozót 3 kísérlet után.

Jelezd a bank felé a kísérletet. Kérj új id, változtass meg a levél címedet, net bank kódodat, etc.

Menj biztosra, sajnos nem tudhatod milyen info van meg a kezükben.

2021. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
A netbankodat biztos nem, de erdemes lenne jelszot valts mindenhol. Hasznald a google altal generalt jelszot ott ahol lehet, es hivd fel a bankod ugyfelszolgalatat biztos ami biztos alapon.
2021. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!