Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit akar az intrum zrt tőlem?

Mit akar az intrum zrt tőlem?

Figyelt kérdés
Kiskorú vagyok, semmi nincs a nevemen, csak bankkártyám van. Ma kaptam egy ilyen sms-t, hogy T.Ugyfelunk!Kerjuk, tartozasanak rendezese erdekeben haladektalanul vegye fel velunk a kapcsolatot! Miért kaptam egy ilyen sms-t? Felmerjem őket hívni?

2021. febr. 17. 15:08
 1/9 Fsms ***** válasza:
71%

Hívd fel őket, és tisztázd, hogy miről van szó. A legkisebb kétség esetén küldj egy levelet tértivevénnyel, amiben megírod, hogy nem jogos a követelésük .

Ebben az esetben nekik kell bizonyítaniuk mindent.

2021. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A sim kártyád mióta van nálad?


Vagy vettek a nevedre valamit?

2021. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt jobb tisztázni velük még úgy is, hogy kiskorú vagy és tudomásod szerint nincs tartozásod senki felé.
2021. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs a nevemen semmi. Azért küldhetnek ilyen sms-t mert a bankkártyám átment mínusz párszáz forintba? Mert mindig egybe leveszem a pénzem, és a kárytakezelési költség miatt átmegy mínusz 500-600 forintba. Máskor is ment már át mínuszba, de még soha nem kaptam ilyen sms-t. Erre az egyre tudok gondolni. 2 hét múlva fog pénz érkezni a számlámra. Addig lehet belőle valami nagyobb baj?
2021. febr. 17. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem emiatt keresnek.


Több opció van:

-rossz számon kerestek valakit

-régen másé volt ez a szám és őt keresik, fél év után újra kiadják a telefonszámokat

-ha valamelyik szülőd néven van a sim kártya, akkor őt keresik

2021. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A thome szolgáltatónál vagyunk, az én telefonom is apám nevén van, csak az ő száma 95-re,az enyém 96-ra végződik. Most jut eszembe, hogy valamelyik nap láttam valami lakásbiztosításos levelet, mert később lett feladva a csekk. Majd megmutatom neki az sms-t. Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 17. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen sms-t én is volt hogy kaptam ezer éve.


Úgy hogy semmiféle hitetelm, folyószámlám, nem volt és semmiféle megújuló díjas szolgáltatást nem vettem igénybe amiből adósságom keletkezhetett volna.

2021. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%
Én is kaptam tőlük egyet régebben, kb. tök új volt a szám. Gondolom összekevertek valamit, nem válaszoltam, azóta nem kerestek.
2021. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy itt teszed fel a kérdést miközben a szüleidet még meg sem kérdezted. Ha az ő nevükön van a sim akkor nyilván nekik szól az üzenet. 600 Ft-ért még nem hívnak behajtót.
2021. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!