Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van 10millio ft-om arra...

Ha van 10millio ft-om arra adnak hitelt?

Figyelt kérdés

Tehat egy 18 eves gyerek vagyok hirtelen mondjuk orokoltem 10 misit es besetalok a bankba hogy szeretnek lakashitelt felvenni adjatok 50misit... szoval nincs semmilyen multam stb.


Egyaltalan adnanak barmennyit is? Vagy valami?



Baratnom gondolja ezt hogy ez igy megy de szerintem nem ilyen egyszeru



2021. márc. 2. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Bejelentett munkahely nelkul nem hiszem hogy adnanak lakashitelt
2021. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Legalább 3 hónap munkavállalói vavy 1 év vállalkozó munkaviszony kell hozzá és törlesztő nem haladhatja meg a fizetésed 40%-át (magasabb fizetés esetén az 50%-át).
2021. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon nem ilyen egyszerű. 20 éves kor alatt eleve nem nagyon adnak a bankok.
2021. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Én adok rá neked 5mFt-ot, cserében a 10m letétbe kerül, ha nem tudod fizetni az 5mFt+kamatot, megtartom a 10mFt-ot.
2021. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez borzasztó.

18 éveseknek halvány lila dunsztjuk sincs, mi a lakáshitel. Vagy egyáltalán, mi a hitel.

2021. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Tényleg borzasztó, de ami legalább ennyire borzasztó, hogy nem is tanítják nekik. Semmiféle értelmes gazdasági ismeretet, ami egy háztartás vezetéséhez kell.

2021. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!