Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2021. március 1-től hogyan...

2021. március 1-től hogyan tudom lekérdezni az otp egyenlegem?

Figyelt kérdés

[link]

2021. március 1-től már csak a prepaid kártyák egyenlegét tudja itt lekérdezni, de mi a f*om az a prepaid kártya...


2021. márc. 5. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval már csak 3 lépcsőben tudom megnézni, internetbankon keresztül?

Nem lehet úgy mint régen?

2021. márc. 5. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hogy nem. "2021. március 1-től már csak a prepaid kártyák egyenlegét tudja itt lekérdezni. Az egyéb kártyák egyenleg lekérdezési lehetőségeiről kérjük, tájékozódjon üzletszabályzatainkból." Ha egyszer nem lehet, akkor nem lehet. Internetbank és mobilbank a megoldás, ha nem akarsz robotokkal telefonálni. Mondjuk nem is értem, hogy netbank nélkül hogy lehet érdemben használni egy bankszámlát.
2021. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miről beszélsz, én simán be tudok lépni és megnézni az egyenlegem. Nincs prepaid kártyám sem.
2021. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, igen, ha nem lett volna egyértelmű, akkor a netbankba tudtam belépni.
2021. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyorsabban meg lehetett nézni, hogy mennyi az egyenleg, most meg van ez a prelófa- kártya...
2021. márc. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!