Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol és hogyan érdemes manapság...

Hol és hogyan érdemes manapság befektetni 4-5 millát, ami nem kockázatos, de a banki kamatoknál többet ad?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemesfémeket javaslom neked! Kockázatmentes, likvid, és mindig banki kamat feletti hozama van!

Információt nagyon szívesen adok privátban!

Itt egyébként sem lehetséges...

2010. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kezdj vállalkozásba akár csak én.ha jól csinálod nem lehet belőle semmi kockázat.Nekem bejött.további infó privátban
2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


én egy független tanácsadó vállalatnál dolgozok, szívesen készítek veled egy elemzést, ha szeretnél segítséget írj nyugodtan, ha nem sok sikert, remélem jót választasz!

2010. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első hozzászóló véleményét osztom! De csak akkor, ha kézzelfogható aranyat tud neked ajánlani, és nem papíralapút!

Én is abba tettem a pénzem egy részét már kb. 1,5 éve.

Azóta ha jól számoltam, kb. 50% pluszban vagyok...

Bizonytalan dolgokba ne menj bele!

Nem kevés pénz a 4-5 milla - bár lehet neked nem nagy összeg - de gondolom, neked sem mindegy, mi történik a pénzeddel...

2010. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
másfél éve jól jártál..most marha magas az arany ára...
2010. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Másfél éve is ezt mondták! És másfél év múlva is ezt fogják mondani!

Ez nem tőzsde!!! Itt nem úgy mozognak az árak mint a tőzsdén! Többé kevésbé azt lehet mondani, az ára annyival megy fel, amennyit a pénzünk veszít az értékéből!


Tehát, másfél év múlva is csak siránkoznék, hogy mért nem most, mert akkor még jó volt az ára? Jobb mint most.

Miközben a pénzem pedig egyre kevesebbet ér...

2010. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!