Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi munkavállalás után...

Külföldi munkavállalás után tértem haza, tanácsot szeretnék kérni hova lenne érdemes 12ezer euró megtakarított pénzemet befektetni, lekötni?

Figyelt kérdés
Most elég jól fizetnek az euróért ezért szeretném átküldeni magyar számlára de nem tudom melyik bankot válasszam. Köszönöm a segítséget!
2011. nov. 5. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Akinek mobilizálható pénze van, az most jól teszi, ha jó minőségű ingatlanba fekteti. Bagóért lehet kapni remek, máskor nagyon drága budai, balatoni, Duna-kanyarban fekvő házakat, telkeket. Gyógyvizek mellett is, egész évben hasznosítható luxusnyaralót töredék áron. Lehet a tőkét dolgoztatni is, ha jó helyen vásárolsz.
2011. nov. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bartos András válasza:
Igen az ingatlan jó ötlet,de az nagyon hosszú idő mire legalább valamicskét hoz!Mert lesznek olyan ingatlan árak hogy bele gebedünk pár év múlva!
2011. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bartos András válasza:
Hát én is voltam az otp nél 1 évre 1000 euróért 23 euró kamatot akart adni 100 ezer forintnál meg 6000forintot a többi adó ez nayon megalázóan kevés tehát a bankot nem ajánlom a befektetési arany az még mindíg jó!% éve 13 ezer eró volt 1kg arany ma már 43 ezer euró ugyan az az egy kg ennek nyugotan utána járhatsz ez biztos,hogy így van akkor nem nehéz kiszámolni hogy melyik az igazán jó befeketetés!
2011. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bartos András válasza:
Ez előtt 5 éve bocs félre ütöttem véletlenül a százalékott nyomta aaaz 5ös helyet!
2011. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem bankba tenném. Van is egy építő jellegű kis vita a témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2012. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nyilván azóta sokat ment az arany ára, ami nem meglepő, mert jött a válság és az arany tipikus menekülő instrumentum, ha gáz van,(pl válság) akkor a pénzek a biztosnak és stabilnak tűnő dolgokba nyomulnak, lásd arany.

Ettől még lehet jó befektetés az arany,csak ne reméljünk ugyanolyan hozamokat, minden évre, mint amilyet írsz. Az általad 5 év alatt 13e->43e évi 27%-os hozamot jelent.

Ha minden évben ilyen jól szerepelne, akkor mindenki aranyat venne...

2013. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!