Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mobilbankból miért nem tudok...

Mobilbankból miért nem tudok pénzt feltölteni simkartyara?

Figyelt kérdés
Sosem használtam még ilyesmire a mobilbankot, előfizus kártyám van de vettem egy feltöltőset is de nem tudom mobil bankból feltölteni. Be írom a telefonszámot, a megbízást aláírom, megkezdi a tranzakciót és mégis azt írja hogy nem teljesült. Miért nem? Már vagy 10x próbáltam.

2021. márc. 28. 15:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és aktiválva van a sim
2021. márc. 28. 15:07
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Analfabéta vagy. Nekem csak annyi hogy beírom a számot meg az összeget és azonnal rá teszi.
2021. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Te vagy az análfabèka(nemautokorrrekcio). Ugyan ezt csinálom és nem jó. De ha tudnál olvasni rájöttèl volna hogy ugyanazt csináltam amit írtál...

Azt mond meg miért nem teszi rá?

2021. márc. 28. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Melyik bank?
2021. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Valamit te bszol el, majd az lesz hogy rá fogja tenni. tízszer. Xd
2021. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha K&H mobilbank, nekem nem engedi a legnagyobb összeget feltölteni, de furcsa módon a kisebb összegeket mindig engedi sikeresen.

Pedig minden fizetési limitem (kártyás, internetes) magasabbra van állítva, az internetes fizetés és bankkártyás fizetés, online vásárláshoz külön kód, sms, telefonszám, minden amit csak lehet, minden be van állítva.


Már írtam is nekik.


Ha a nagyobb összeggel próbálod, próbáld több kisebb összeg feltöltését.

2021. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

K&h nekem is, csak 3ezret akartam rá tenni hogy legyen rajta... Más összeggel nem próbáltam.

Próbáltam már vagy 10x ahogy írtam de nem egyből, hanem több alkalommal. Tök egyszerű dolog tehát elqurni nem lehet. Mindent úgy csinálok ahogy kell máshogy nem is lehet(az okoskodoknak írom)... De akkor miért nem engedi?

2021. márc. 28. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
na tessék, már egyik összeget sem enged nekem sem. Eddig legalább az egyik összegfajtát engedte...
2021. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt írták, rendszerhiba, dolgoznak a javításon. Addig is marad a vodafone honlapjáról vagy vodafone appból feltöltés bankkkártyával.
2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!