Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vásárolhatok részletre (gáztűz...

Vásárolhatok részletre (gáztűzhely), ha a házon, amelyen a lakcimem van jelzaloghitel van?

Figyelt kérdés
A lakóhelyem szerint a szüleimhez vagyok bejelentkezve, de a tartózkodási helyem az másik cím, ahol jelenleg életvitelszeruen is elek. De a szüleim hazan zaloghitel van, igy is vehetek részletre egy gáztűzhelyet például?

2021. ápr. 9. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze
2021. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Azért kérdezem mert például az egyik bank elutasitotta az igényemet, bár ők nem indokolták meg, hogy miért csak hogy nem felelek meg. Bejelentett, hatarozatlan munkaviszonyom van.

Azthittem ez lehetett a probléma...

2021. ápr. 9. 13:02
 3/7 L.. István ***** válasza:
100%
Te veszed meg, nem a szüleid, vagy a házuk.
2021. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizetésed engedi persze, ha nem akkor nyilván nem
2021. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max akkor számíthatna, ha van tulajdonrészed a házban. A lakcím nem számít.
2021. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem sikerül.

A fizetésem átlagos, nem sok de nem is kevés.

Úgy tudom csak az apa nevén van a ház.

2021. ápr. 9. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kérnek a hitelhez ingatlan fedezetet, akkor semmi köze a háznak a hitelhez. :)


Más volt az elutasítás oka. Ők más feltételekkel adtak volna, aminek nem feleltél meg. Ennyi...

2021. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!