Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem az én nevemen van a...

Ha nem az én nevemen van a fogadóiroda fiókja, attól még kiutalhatom a pénzt magamnak?

Figyelt kérdés
Nyertem egy kis pénzt egy fogadóirodánál, de nem az én nevemen van a fiók. A saját skrill fiókomra szeretném kiutalni a pénzt. Attól a fogadóiroda még kiutalja a pénzt az én nevemen lévő skrill fiókra, hogy nem az én nevemen van az account. Remélem érthető volt a kérdés.

2021. ápr. 14. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy ki utalja.
2021. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hookuszpook ***** válasza:
80%
Arra a Skrill fiókra utalja ki az iroda, ahonnét feltöltöttél rá. Ha eddig nem volt ilyen, akkor kiutalás előtt fel kell töltened róla valamennyit. Ezzel igazolod, hogy van hozzáférésed az adott fiókhoz.
2021. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Olyan skrillrol tudod csak feltolteni a fogadasi oldalt amiknek az adatai megegyeznek.


Az egyetlen járható út az hogy a Gipsz Jakam néven lévő bet365 oldalra befizetsz a Gipsz Jakab skrilljerol, majd oda lekered, és a Gipsz Jakab skrilljerol atutalod a saját skrilledre. Persze ennek lesznek költségei.



A Gipsz Jakab bet365 kifizetes a saját skrilledre nem fog működni.

2021. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
FIntech meg cryptos kártyák működnek amúgy saját névvel valaki más számlájával.
2022. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtobb fintech es ctyptos kártya eleve nem engedi a gamblinget. Vagy az iroda nem fogadja el.
2022. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg kell találni azokat, amelyek engedik.
2022. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek a cegek egy bizonyos szamsorral kezdod kartxakat bocsatanak ki, es ezeket blokkolja a legtobb iroda. Hiaba mastercard a bet365 pl tudja melyik kártyák es szamok azok amiket lakossagi bank ad ki es csak azokat engedi befizetesre.


Lehet egy darabig mukodik pl a Curve kartyaja csak akkor szivod meg ha mondjuk kernek rola egy kepet es az nem a te neveden lesz..

2022. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fotóbolt. :D Volt már, hogy az egyik iroda kért.
2022. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oke te ertesz a pshoz. De szted mindenki kepes ra hogy szerkesszen egy kepre egy masik nevet?
2022. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor megker egy ehhez kompetens embert.
2022. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!