Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Válás után van lehetőség adós...

Válás után van lehetőség adós kiengedésre?

Figyelt kérdés
Feleség adóstárs, ingatlan vásárlás hitelre, ingatlan fér tulajdonába került. Nem fizet, minden vagyonát kimentette, a végrehajtó a feleség autóját és javait lefoglalja. Mit lehet tenni?

2021. ápr. 17. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak gondolod, vagy tapasztalatból írtad. Banki ügyintéző vagy?
2021. ápr. 17. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban.


A férj tulajdonába miként került a teljes ingatlan? Ki nem fizet, ha egyik főadós, a másik pedig adóstárs? Ki mentette ki a vagyonát? Ha kimentette, miként tette azt?


A végrehajtó a banki tartozást hajtja, vagy valami mást (is)?


Nekem kicsi zavaros a feltett kérdés, ebből elindulni nem tudok.


Tedd helyre a szereplőket és a ténykedésüket.

2021. ápr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbálom, bonyolult.

A volt vejem vett fel hitelt erre az ingatlanra. Ő nevén, ő tulajdonában van, ő a főadós, lányom adóstárs. Ez több mint 10 éve volt. Akkoriban el is váltak, vejem fizette. Több ingatlanja van, úgy tűnik már ezt is átruházta valahogy családtagra mint a többit, tehát a végrehajtó semmit nem tud rajta behajtani. Lányom albérletben lakik csak egy autója van, ezt foglalta most le a végrehajtó. Innentől csak tőle vesznek el mindent, bútor, fizetés stb. Olvastam erről az adós kiengedésről, és hozzáértő személy segítségét szerettem volna kérni. Az adósság deviza kamat miatt, 12 millió Ft.

2021. ápr. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!