Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp falusi csok+hitel mennyi idő?

Otp falusi csok+hitel mennyi idő?

Figyelt kérdés

Pénteken adtuk be a papírokat falusi csokra (5+5M) és hozzá tartozó kedvezményes hitelre (10M).

Tudom, hogy az a menete, hogy a bank beveszi a papírokat, kiküldi az értekbecslőt, ezután bírál, majd jön a szerződéskötés, végül a folyósítás.

Mennyi idő ez mostanában ha minden simán megy, nem kell pótlás stb?



2021. ápr. 17. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak facebookon kifejezetten erre szakosodott csoportok. Érdemes lehet belépni. Amúgy van akinek egy hónapon belül megvan. De sajnos a csoportban, ahol én is vagyok, többen írták, hogy már többedszer hiànypótoltatják őket, lejárt az oep igazolása, addig csúszott a bírálat stb. Ha van hitelügyintézőtök, akkor redszeresen beszéljetek vele, hogy hogyan álltok.
2021. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha befogadja a papírokat a bank, akkor nem kell már pótolni. Eddig mi is 3x pótoltunk oep-et meg 2x erkölcsit.
2021. ápr. 19. 06:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szurkolok!
2021. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jelentkezem ha lezajlott, hátha másnak segítség lesz. Persze azért várom a válaszokat :)

2021. ápr. 19. 07:17
 5/6 anonim válasza:
Mennyi idő volt?
2021. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3 hónap, majd visszadobták az egészet. Nem indokoltak.

Férjem fizetése netto 500.000, hitelünk nincs.


Kp.-ban fizettük ki a házat.

2021. jún. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!