Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik az a Bank ahova elég 3...

Melyik az a Bank ahova elég 3 hónapos munkaviszony Babaváró Hitel igénybe vételéhez? Tudomásom szerint az OTP-be 6 hónapot kérnek. A férjem most váltott melóhelyet,és minél hamarabb igénybe szeretnénk venni.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
OTPnél elég a 3 hónap.
2021. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Raffinál is elég
2021. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
KnH mi ott bettük fel. szintèn 3 hónap... de sztem mindenhol ennyit kèrnek...
2021. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az otp-nél az ügyintéző srác 6 hónapot mondott.

2021. ápr. 20. 05:09
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónap a legjobb, nállam pl a 3 volt az ideális. 3 hónapig 4 órában dolgoztam majd 3at 8 órában covid miatt. ha 6 hónap lett volna nem kaptam volna meg a hitelt
2021. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: furcsa, mert egészen biztosan tudom, hogy elegendő a 3 hónap (lehet keverte a személyi kölcsönnel, ott kell a 6 - de egyébként munkahely váltásnál, ha nem volt 30 napnál hosszabb megszakítás a két munkahely között, még ott is folyamatosnak tekintik).

Ha azért hoztad fel az otp-t, mert inkább náluk vennéd fel (ott van számlád pl. és nem szívesen változtatnál ezen), akkor nyugodtan kérj tőlük visszahívást a témában, és mond, hogy nem egyértelmű, hogy 3 vagy 6 hónap kell, szeretnél szóbeli állásfoglalást kérni. Ilyenkor biztosan utána néznek az infónak. (Azért tanácsolom csak, mert ügyfelek visszajelzései alapján az OTP könnyebben bírál el magasabb összeget, mint más bankok. Főleg, ha valakinek a jövedelme oda érkezik.)

2021. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szuper nagyon,mondta a srác hogy 3 hónap jövedelem igazolás kell és 6 hónap bejelentett.

De akkor hálistennek hogy "hülyeséget" beszélt.

Örülök,köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 21. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!