Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tesco házhozszállítás miért...

Tesco házhozszállítás miért többet akar terhelni a bankkártyámra mint a fizetendő végösszeg?

Figyelt kérdés
Ha megnézem a rendelésem a végösszeg 10 318 Ft + 999 Ft szállítás. Összesen 11 317 Ft. Ennyit ír a rendelésösszesítő végén. Viszont mikor bankkártyával akartam fizetni előre, akkor még 13 014Ft-al akarja terhelni a kártyámat. Valaki aki tapasztalt tesco rendelős látott már ilyet?
2021. ápr. 25. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Amikor leadod a rendelést, írják az oldalon, hogy mennyi pénzt zárolnak a kártyádon - hogy biztosak legyenek abban, van fedezet a vásárlásodra. Az összeg változhat, mert előfordulhat, hogy 1-2 terméket visszaküldesz, vagy pl berendelsz 2 kiló krumplit x forintért, de 2 kiló 20 deka lesz, ami már x+20 forintba kerül, stb.

A lényeg, hogy a végén csak annyit vonnak le, amennyit valójában elköltöttél.

2021. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak zárolják, de pl nekem volt olyan, hogy rendeltem egy meggybefőttet és hoztak másik márkából, hogy az megfelel-e, mert amit rendeltem pont kifogyott és nem frissült a weboldal a rendelésemkor. így az is 100 ft-vel többe került, de kedves kiszállító volt, elfogadtam. Illetve zöldség gyümölcsnél is ez a helyzet.
2021. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!