Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Aki 2013-2018 között vett fel kevesebb mint 500 ezer Ft szabad felhasználású diákhitelt, annak mennyi lett a végösszeg, ami vissza kell/kellett fizetnie?

Eddig olyanok tapasztalatát kérdeztem a témában, akik 2-3 millió Ft-os szabad felhasználású hitelt vettek fel, most viszont azokra lennék kíváncsi, akik csak ilyen 300-400 ezer vagy 500 ezer Ft körüli szabad felhasználású diákhitelt vettek fel. Nektek kb. mekkora összeget kell/kellett visszatörleszteni a végén?

Keress kérdéseket hasonló témákban: diákhitel, kamat, törlesztés, szabadfelhasználású

júl. 12. 19:23  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2005-ös hitelt adhatnak -e végrehajtásra úgy hogy a részletfizetés működött 2013-ig? Akkor viszont felmondták de úgyhogy nem tartózkodtam Magyarországon és nem tudtam semmit tenni.
Az Eos és az Intrum jogosan jár-e el ha a banktól vagy a szolgátatótól való tartozást kéri számon? Olvastam erről több cikket is, de én csak 2013-ast találtam amiben azt írják,...
Eos faktor tehet-e bármit is egy 2011 évben 150000Ft os hitelkártya tartozással? 2013 év közepén felmondta az Fhb bank a szerződésemet, mert nem fizettem vissza a felvett összeget.
4,2 gramm súlyú 14K arany nyaklánc esetén, mennyi a végösszeg kamattal együtt 90 nap után a BÁV-nál?
2006-2013-ig chf-es autohitelem volt a cib banknál. Tegnap kaptam meg a határozatot a visszajáró összegről. Mikor kerűl ez a pénz a számlámra? Cibtől kapott már vissza valaki?
2013. 07. 01-től a jegybanki alapkamaton felül 7% helyett 8%-ot kell felszámítani késedelmi kamatként. Hogyan kell kiszámolni egy olyan követelést, amely pld 2010. 01. 01-től...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!